Jako jedni z nielicznych realizujemy projekty praktycznie w każdym formacie i dowolnej ilości.

Praca

Zatrudniamy osoby z doświadczeniem jak i do przyuczenia:

  • pracowników produkcyjnych przy obróbce elementów z tworzyw sztucznych
  • stolarzy i pomocników,
  • operatorów ploterów CNC

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Komfortowe warunki pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i umiejętności
  • Szkolenia stanowiskowe, możliwość rozwoju zawodowego
  • Świetną atmosferę oraz niezbędne narzędzia pracy

NIE CZEKAJ, DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!

Handlowiec

Zadania:

  • Pozyskanie i bieżąca obsługa klientów
  • Poszukiwanie nowych rynków zbytu

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży produktów reklamowych, POS lub artykułów przemysłowych z tworzyw sztucznych
  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy
  • Znajomość technik sprzedaży
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Wykształcenie min. średnie
  • Umiejętność pracy zespołowej

Dodatkowymi atutami będą:

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania aktualnego CV na adres biuro@radpol.info

W temacie wiadomości prosimy wpisać "Handlowiec".

Kontakt

PPUH Radpol Andrzej Połot
ul.Wejherowska 29
84-206 Nowy Dwór Wejherowski

Telefon: +48 58 572 11 22
kom. +48 694 471 246
FAX: +48 58 676 99 42
E-mail: biuro@radpol.info

Ogólne Warunki Współpracy