Jako jedni z nielicznych realizujemy projekty praktycznie w każdym formacie i dowolnej ilości.

Kontakt

 

PPUH RADPOL Andrzej Połot
ul. Wejherowska 29
84-206 Nowy Dwór Wejherowski

tel: +48 694 471 246
e-mail: biuro@radpol.info

NIP: 588-100-42-12
Regon: 191095676

Właściciel
Andrzej Połot
tel: 694 471 246
biuro@radpol.info
 
 
Danuta Hajduk-Połot
tel: 694 471 245
danuta@radpol.info
Sekretariat Anita Plichta
tel: 531 715 227
anita.plichta@radpol.info

Zapytania ofertowe i wyceny Daria Walkusz
tel: 531 042 026
oferty@radpol.info

Dyrektor Operacyjny Przemysław Dzienisz
tel: 666 046 038
p.dzienisz@radpol.info

Dział Techniczny Piotr Richert
tel: 696 963 861
richert@radpol.info

Kacper Szodrowski
tel: 531 211 545
kacper.szodrowski@radpol.info


Dział graficznyBartłomiej Rudnik - grafik
tel: 728 313 350
b.rudnik@radpol.info

Księgowość Barbara Maćkowiak
tel: 882 113 216
info@radpol.info


 

 

Kontakt

PPUH Radpol Andrzej Połot
ul.Wejherowska 29
84-206 Nowy Dwór Wejherowski

Telefon: +48 694 471 246
Telefon: +48 531 715 227
E-mail: biuro@radpol.info

Ogólne Warunki Współpracy

 



Temat:
Treść wiadomości:
Twój adres e-mail: